-25% la 3 produse din Rutina lejeră de vară

Machiaj pigmentat din fructe • Îngrijire 100% naturală • Livrare gratuita peste 190 lei

Fard de obraz cu pigmenţi din fructe – Pretty Naked (nude cu subton roz)

170,00 RON (TVA inclus)
🌿 Natural • 🌱 Vegan • 🐰 Cruelty Free

Descriere

100% Natural, 100% Strict Vegetarian, Fără gluten

Pretty naked: nuanță de roz nude, natural
Nuante superbe de blush pigmentat cu fructe oferă obrajilor o strălucire sănătoasă și naturală. Formula noastră bogată în antioxidanți îți catifelează pielea în timp ce îl porți, datorită uleiului anti-aging de măceș și unturilor hrănitoare de cacao și avocado. Disponibil într-o gamă versatilă de nuanțe, datorită pigmenților naturali din rodie, piersică, prună, merișor și căpșună.

CANTITATE: 0.32 oz / 9 g

MOD DE UTILIZARE: Folosind o pensulă pentru blush cruelty-free, aplică delicat pe pomeți pentru un aspect sănătos și natural. Pentru un efect mai sculptat, distribuie ușor blush-ul de-a lungul pomeților, în direcția gurii.

LISTĂ COMPLETĂ DE INGREDIENTE:
Amidon de orez (Oryza Sativa), ulei din semințe de măceș (Rosa Canina), unt de avocado (Persea Gratissima), unt de cacao (Theobroma Cacao), extracte pigmentate de rodie (Punica Granatum), merișor (Vaccinium Macrocarpon), zmeură (Rubus Idaeus), căpșună (Fragaria Vesca) și cireș sălbatic (Prunus Serotina), extract de rodie (Punica Granatum), extract de goji (Lycium Chinense), vitamina C (Sodium Ascorbate), vitamina E (Tocopherol), mica (mineral natural cu efect strălucitor).

Ingrediente naturale – pot varia în culoare și consistență.





Detalii

Categorii
Brand

Ce spun clientii

Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review